Since

1983

Kaliteli pasta ve tatlı konseptinin Kütahya’daki öncüsü olana Siyah İnci Pastaneleri 1983 yılından günümüze sürekli yenilenen yüzüyle müşterilerine daha iyi ve daha özel bir hizmet vermek için daima kalite çıtasını yükseltmeye devam etmektedir.


"Siyah inci Pastaneleri, ürün sunumu, ambalaj ve kutu tasarımları ve mağaza içi mimarisi ile farkını hissettiriyor."

Siyah İnci Pastaneleri ürünlerini yalnızca lezzeti ile değil aynı zamanda mağaza dekorasyonlarının gözalıcılığı ile de görsel bie şölen oluşturuyor. 1983 Yılından günümüze ulaşan markamız, Siyah İnci Kütahya’da 1 üretim tesisi, 7 mağazası ve son şubesi Siyah İnci Patisserie ile başarısını perçinlemiştir. Ayrıca bünyesinde İDO Dondurma markasını da bulundurmaktadır. Siyah İnci Pastaneleri’nin üretim tesisinde lezzetli tatlar yapmak için uzman bir ekip çalışmaktadır. Gıda mühendislerimizin denetiminde, tüm hijyen koşulları sağlanarak lezzet ustalarımız müşterilerimiz için eşsiz tatlar oluşturmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Gücümüzü müşterilerimizin güveninden alarak ilkeli, kaliteli, etik değerler doğrultusunda sürdürülebilir bir büyüme ile sektöründe öncü, alanında uzman Türkiye’de bir “İNCİ” olmak.

Vizyonumuz

Kalite ilkemiz ve her geçen gün artan özenli ürün üretimimizle sağlıklı ve güvenilir lezzetler üretmek, “SİYAH İNCİ” marka değerlerimizi koruyarak, müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayıp, hayallerine renk ve mutluluk katmak, özel ve kişisel bağlar kurarak vazgeçilmez bir kuruluş olmaktır.

Hizmet ve kalitede sınır tanımayarak, sektörümüzün standartlarının yükselmesi konusunda yenilikçi ve öncü bir kurum olma çabamızı arttırmak. Türkiye’nin bilinen en iyi markaları arasında yerimizi almaktır.